Історія

Історія

Зал імені С. П. Людкевича Львівської філармонії, 1981р.

Студентська хорова капела створена в 1950 році. Її засновник - заслужений діяч мистецтв України Володимир Пекар.

1968 року за високу виконавську майстерність і своєрідне розкриття хорового мистецтва капелі присвоєно почесне звання «Народна».

Народна хорова капела «Гаудеамус» - багаторазовий лауреат міжнародних, всеукраїнських та обласних фестивалів і конкурсів хорового мистецтва.

Цекрва Святої Трійці, м. Львів, 2009р.

За період своєї діяльності капела здійснила численні творчі поїздки по Україні, у держави Прибалтики, Росію, Білорусію, Вірменію, Грузію, Польщу, Словаччину, Австрію, Німеччину, Італію та Ватикан, де мала незабутню зустріч із його Святістю Папою Римським Іваном Павлом ІІ.

У репертуарі капели твори авторів різних стилів та епох: А. Вівальді, Л. Бетховена, Д. Каччіні, Д. Бортнянського, А. Веделя, М. Березовського, М. Лисенка, А. Гнатишина, Д. Січинського, В. Барвінського, М. Леонтовича, Є. Козака, А. Кос-Анатольського, М. Скорика, Божественна літургія Ів. Золотоустого, українські народні та обрядові пісні, твори сучасних композиторів.

Сьогодні хорова капела «Гаудеамус» налічує 56 студентів, які продовжують найкращі традиції колективу.

Біля головного корпусу НУ Львівська політехніка, м. Львів, 2014р.

З 2007 до 2014 року капелу очолював Романт Михайлович Дзундза. У 2004 р. закінчив Івано-Франківське музичне училище ім. Д. Січинського, по класу хорового диригування (клас Володимира Сидорака). У 2003 р. поступив до Львівської державної консерваторії ім. М. В. Лисенка, сьогодні це музична академія ім. М. В. Лисенка, на диригентсько-хоровий факультет, у клас професора І. Юзюка. Під час навчання у консерваторії активно займається музично-хоровою діяльністю, спочатку як учасник хору (Галицький камерний хор, 2005-2006 р., Заслужена капела України "Трембіта", 2005-2008 р.), а згодом як диригент Заслуженої капели України "Трембіта" 2007-2008 р.

©  2010-2018 Народна хорова капела "Гаудеамус"